KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Ticarette başarının teminatı olduğunu düşündüğümüz, dürüstlük ve kaliteyi prensip edinmiş firmamız göstermiş olduğunuz ilgi ve desteginizden ötürü siz değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliriz,sizlere bugün ve daima kaliteli ve dürüst hizmet vermeye devam edeceğimizi temin ederiz.

Bugün, aile sıcaklığı ve samimiyeti çerçevesinde, her türlü modern donanımı, deneyimli ve yenilikçi yöneticileri, bilgi ve tecrübesi yüksek satış sorumluları ve elliyi aşkın personeliyle; kimyasal ürünler, iş güvenliği, teknik hırdavat, nalburiye, dekorasyon, mobilya aksesuarları, inşaat malzemeleri ve el aletleri sektörlerin de on bine yakın ürün çeşidiyle ülke genelinde satış ve satış sonrası hizmetler vermektedir.

Kalite Hedefimiz: Müşteri istek ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ve analiz ederek müşteri memnuniyetini arttırmak ve kalite taleplerini gerçekleştirmek, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymak, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amaçlı işbirliği yapmak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Çevre Politikamız: Üretim süreçlerini çevreye, insan sağlığına zarar ve doğal kaynak tüketimini azaltan yöntem ve teknolojiler ile gerçekleştirmek, üretim ve diğer hizmetlerde verimliliğe olabildiğince dikkat ederek enerji ve hammadde kullanımı konularında tasarruf yapmak. Her türlü atık azaltımı, geri kazanma ve yeniden kullanma ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yapmak, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmektir.

Kalite İlkemiz: Çalışmalarımızda, müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve çıkarlarını asıl kriter olarak alırız. Çalışanlarımızı, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere sürekli eğitiriz. Kaliteyi "Toplam Kalite" ve "Sürekli Gelişim" felsefesi olarak benimseriz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Kalite Hedeflerimiz: Müşteri istek ve beklentilerini en doğru şekilde tespit ve analiz ederek müşteri memnuniyetini arttırmak ve kalite taleplerini gerçekleştirmek, kalite yönetim sisteminin etkinliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, ulusal ve uluslararası ilgili standartlara uymak, tedarikçilerimizin ürün ve hizmet kalitesini arttırmak amaçlı işbirliği yapmak, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak. 

 

Kalite İlkelerimiz: Çalışmalarımızda, müşterilerimizin ihtiyaç, beklenti ve çıkarlarını asıl kriter olarak alırız. Çalışanlarımızı, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak üzere sürekli eğitiriz. Kaliteyi “Toplam Kalite” ve “Sürekli Gelişim” felsefesi olarak benimseriz. 

 

Çevre Politikamız: Üretim süreçlerini çevreye, insan sağlığına zarar ve doğal kaynak tüketimini azaltan yöntem ve teknolojiler ile gerçekleştirmek, üretim ve diğer hizmetlerde verimliliğe olabildiğince dikkat ederek enerji ve hammadde kullanımı konularında tasarruf yapmak. Her türlü atık azaltımı, geri kazanma ve yeniden kullanma ilkeleri doğrultusunda çalışmalar yapmak, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre konusunda bilinçlendirmek.

 

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

 

Misyonumuz

Müşteri odaklılık prensibiyle çalışmayı, sektörünü iyi tanımayı, paydaşlarının beklentilerini bilerek ve yeni beklentiler tanımlayarak, bunların en üst düzeyde tatminini ve her alanda verimli ve kârlı hizmet vermeyi amaç edinmiş bir hırdavat şirketidir.

 

Vizyonumuz

 

Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak sektörümüzde “lider” konumuna erişmek,ürün ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde vazgeçilmez kılmak hedefimizdir.